SALE OUT. CATA GC DUAL A 75 XGBK /D Hood, A, 64dB, 710m3/h, width 80cm, 32kWh per year, black glass | CATA Hood | GC DUAL A 75 X
- TootjadCATA
- Mudel: 02131208SO
- Saadavus: 1
-
114€
SALE OUT. CATA GC DUAL A 75 XGBK /D Hood, A, 64dB, 710m3/h, width 80cm, 32kWh per year, black glass | CATA Hood | GC DUAL A 75 XGBK | Canopy | Energy efficiency class A | Width 79.2 cm | 820 m³/h | Touch control | LED | Black glass | NO ORIGINAL PACKAGING, USED, DIRTY, DAMAGED PAINT
| All | |
| Aastane energiakulu | 58.3 kWh |
| AC-sisendpinge | 220-240 V |
| AC-sisendsagedus | 50 Hz |
| Äratõmbetõhususe klass | A |
| Äratõmbetõhususe, % | 30.2 % |
| Automaatne väljalülitus | Yes |
| Eemaldatav filter | Yes |
| Embeeded battery | No |
| Energiatõhususe klass | A |
| Filtripuhastuse indikaator | Yes |
| Filtrite arv | 1 pc(s) |
| Gross depth (mm) | 850.00 mm |
| Gross height (mm) | 395.00 mm |
| Gross weight | 9.50 kg |
| Gross width (mm) | 338.00 mm |
| Heitgaasiotsiku läbimõõt | 15 cm |
| Intensiivkiirus | Yes |
| Juhtpaneel | Touch control panel with automatic shut-down timer |
| Kiiruste arv | 4 |
| Kontrolli tüüp | Touch control |
| Kõrgus | 30 cm |
| Kõrgus (maksimaalne) | 30 cm |
| Kõrgus (minimaalne) | 30 cm |
| Laius | 79.2 cm |
| Lambi tüüp | LED |
| Lampide arv | 2 |
| Maksimaalne ekstraheerimisvõimsus vastavalt EN 61591 | 820 m /h |
| Minimaalne kaugus elektripliidist | 55 cm |
| Minimaalne kaugus gaasipliidist | 65 cm |
| Mootor kaasa arvatud | Yes |
| Mootori tüüp | BT3 |
| Mootori võimsus | 280 W |
| Mootorite arv | 1 |
| Müratase | 65 dB |
| Müratase (aeglane kiirus) | 50 dB |
| Net weight | 7.00 kg |
| Nõudepesumasinakindel filter | Yes |
| Õhuvool (aeglane kiirus) | 340 m /h |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 15.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 2500.00 g |
| Pestav filter | Yes |
| Pirni võimsus | 7 W |
| Producer | CATA |
| Producer product family | Hood |
| Producer product name | GC DUAL A 75 XGBK |
| Puutejuhtimine | Yes |
| Rasva filtrimistõhususe klass | B |
| Rasva filtrimistõhususe, % | 91.2 % |
| Rasvafiltri tüüp | Metallic |
| Retsirkulatsiooni | Yes |
| Rõhk (Pa) | 470 Pa |
| Saleout | NO ORIGINAL PACKAGING, USED, DIRTY, DAMAGED PAINT |
| Sügavus | 27.7 cm |
| Süsinikfilter ringlusse ringlusse | No |
| Tare weight (kg) | 2.50 kg |
| Tõmbamise tüüp | Outlet tube to the exterior / Recirculating |
| Toote värv | Black glass |
| Tüüp | Canopy |
| Valgustõhususe | 16.1 lux/Watt |
| Valgustõhususe klass | C |
| Võimsus | 287 W |
| Võimsustarve (väljalülitatud) | 0.3 W |
| Volume (m3) | 0.11 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: sale out cata gc dual a 75 xgbk d hood, a, 64db, 710m3h, width 80cm, 32kwh per year, black glass cata hood gc dual a 75 x, 02131208so, cata, ohupuhastid, kodutehnika



