SALE OUT. GIGABYTE Z790 GAMING X AX 1.0 M/B, | Gigabyte | Z790 GAMING X AX 1.0 M/B | Processor family Intel | Processor socket L
- TootjadGigabyte
- Mudel: Z790 GAMING X AXSO
- Saadavus: 1
-
194€
SALE OUT. GIGABYTE Z790 GAMING X AX 1.0 M/B, | Gigabyte | Z790 GAMING X AX 1.0 M/B | Processor family Intel | Processor socket LGA1700 | DDR5 DIMM | Memory slots 4 | Supported hard disk drive interfaces SATA, M.2 | Number of SATA connectors 6 | Chipset Z790 Express | ATX | USED, REFURBISHED, WITHOUT ORIGINAL PACKAGING AND ACCESSORIES, ONLY BACKPANEL AND ANTENNA INCLUDED
| All | |
| Emaplaadi kujutegur | ATX |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 335.00 mm |
| Gross height (mm) | 80.00 mm |
| Gross weight | 1.56 kg |
| Gross width (mm) | 270.00 mm |
| Kiibikomplekt | Z790 Express |
| Mälupesad | 4 |
| Net weight | 1.36 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 239.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 180.00 g |
| Plastic (No PET) | 20.00 g |
| Producer | Gigabyte |
| Producer product name | Z790 GAMING X AX 1.0 M/B |
| Protsessori perekond | Intel |
| Protsessori pesa | LGA1700 |
| Saleout | USED, REFURBISHED, WITHOUT ORIGINAL PACKAGING AND ACCESSORIES, ONLY BACKPANEL AND ANTENNA INCLUDED |
| SATA-ühenduste arv | 6 |
| Tare weight (kg) | 0.20 kg |
| Toetatud kõvakettaliidesed | SATA, M.2 |
| Toetatud mälutüübid | DDR5 DIMM |
| Ühilduvad protsessoriseeriad | Support 13th and 12th Gen Series Processors |
| Volume (m3) | 0.01 m |
| Warranty | 3 month(s) |
| WEEE tax | No |
Sildid: sale out gigabyte z790 gaming x ax 10 mb, gigabyte z790 gaming x ax 10 mb processor family intel processor socket l, z790 gaming x axso, gigabyte, emaplaadid, arvutite ning serverite komponendid

