SALE OUT. Guess GUHCP13XPSATPP iPhone 13 Pro Max 6,7" r owy/pink hardcase SaffianoTriangle Logo Cardslot DIRTY PACKAGING | GUESS
- TootjadGUESS
- Mudel: 3666339048150SO
- Saadavus: 1
-
21€
SALE OUT. Guess GUHCP13XPSATPP iPhone 13 Pro Max 6,7" różowy/pink hardcase SaffianoTriangle Logo Cardslot DIRTY PACKAGING | GUESS DIRTY PACKAGING
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 210.00 mm |
| Gross height (mm) | 23.00 mm |
| Gross weight | 0.12 kg |
| Gross width (mm) | 110.00 mm |
| Net weight | 0.10 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 3252.00 pc(s) |
| Plastic (No PET) | 15.00 g |
| Producer | GUESS |
| Saleout | DIRTY PACKAGING |
| Tare weight (kg) | 0.02 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | No |
Sildid: sale out guess guhcp13xpsatpp iphone 13 pro max 6, 7 r owypink hardcase saffianotriangle logo cardslot dirty packaging guess, 3666339048150so, guess, lisaseadmed

