SALE OUT. MSI B760 GAMING PLUS WIFI | MSI REFURBISHED, WITHOUT ORIGINAL PACKAGING AND MANUAL
- TootjadMSI
- Mudel: B760 GAMING PLUS WIFISO
- Saadavus: 1
-
157€
SALE OUT. MSI B760 GAMING PLUS WIFI | MSI REFURBISHED, WITHOUT ORIGINAL PACKAGING AND MANUAL
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 269.00 mm |
| Gross height (mm) | 346.00 mm |
| Gross weight | 0.75 kg |
| Gross width (mm) | 65.00 mm |
| Net weight | 0.55 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 213.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 180.00 g |
| Plastic (No PET) | 20.00 g |
| Producer | MSI |
| Saleout | REFURBISHED, WITHOUT ORIGINAL PACKAGING AND MANUAL |
| Tare weight (kg) | 0.20 kg |
| Volume (m3) | 0.01 m |
| Warranty | 3 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: sale out msi b760 gaming plus wifi msi refurbished, without original packaging and manual, b760 gaming plus wifiso, msi, emaplaadid

