SALE OUT. MSI PRO H610M-E | MSI PRO H610M-E | Processor family Intel | Processor socket LGA1700 | Supported hard disk drive inte
- TootjadMSI
- Mudel: PRO H610M-ESO
- Saadavus: 1
-
70€
SALE OUT. MSI PRO H610M-E | MSI PRO H610M-E | Processor family Intel | Processor socket LGA1700 | Supported hard disk drive interfaces SATA, M.2 | Number of SATA connectors 4 | USED, REFURBISHED, WITHOUT ORIGINAL PACKAGING AND ACCESSORIES, ONLY BACKPANEL INCLUDED
| All | |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Yes |
| Gross depth (mm) | 257.00 mm |
| Gross height (mm) | 260.00 mm |
| Gross weight | 1.64 kg |
| Gross width (mm) | 55.00 mm |
| Inner carton packing Qty | 1.00 pc(s) |
| Net weight | 0.97 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 179.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 600.00 g |
| Plastic (No PET) | 75.00 g |
| Producer | MSI |
| Producer product name | PRO H610M-E |
| Protsessori perekond | Intel |
| Protsessori pesa | LGA1700 |
| Saleout | USED, REFURBISHED, WITHOUT ORIGINAL PACKAGING AND ACCESSORIES, ONLY BACKPANEL INCLUDED |
| SATA-ühenduste arv | 4 |
| Tare weight (kg) | 0.68 kg |
| TI weight (kg) | 0.05 kg |
| Toetatud kõvakettaliidesed | SATA, M.2 |
| Type of battery | Accumulator |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 3 month(s) |
| WEEE tax | No |
Sildid: sale out msi pro h610m-e msi pro h610m-e processor family intel processor socket lga1700 supported hard disk drive inte, pro h610m-eso, msi, emaplaadid, arvutite ning serverite komponendid

