SALE OUT. MSI USED, REFURBISHED, WITHOUT ACCESSORIES, ONLY BACKPANEL INCLUDED
- TootjadMSI
- Mudel: PRO Z890-S WIFISO
- Saadavus: 1
-
222€
SALE OUT. MSI USED, REFURBISHED, WITHOUT ACCESSORIES, ONLY BACKPANEL INCLUDED
| All | |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Yes |
| Gross depth (mm) | 268.00 mm |
| Gross height (mm) | 342.00 mm |
| Gross weight | 1.77 kg |
| Gross width (mm) | 70.00 mm |
| Net weight | 1.36 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 135.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 350.00 g |
| Plastic (No PET) | 56.00 g |
| Producer | MSI |
| SALE OUT. | Y |
| Saleout | USED, REFURBISHED, WITHOUT ACCESSORIES, ONLY BACKPANEL INCLUDED |
| Tare weight (kg) | 0.41 kg |
| TI weight (kg) | 0.05 kg |
| Type of battery | Accumulator |
| Volume (m3) | 0.01 m |
| Warranty | 3 month(s) |
| WEEE tax | No |
Sildid: sale out msi used, refurbished, without accessories, only backpanel included, pro z890-s wifiso, msi, emaplaadid, arvutite ning serverite komponendid

