SALE OUT. MSI USED, REFURBISHED, WITHOUT ACCESSORIES
- TootjadMSI
- Mudel: B860 GAMING PLUS WIFISO
- Saadavus: 1
-
213€
SALE OUT. MSI USED, REFURBISHED, WITHOUT ACCESSORIES
| All | |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Yes |
| Gross depth (mm) | 269.00 mm |
| Gross height (mm) | 346.00 mm |
| Gross weight | 2.12 kg |
| Gross width (mm) | 65.00 mm |
| Net weight | 1.67 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 286.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 359.00 g |
| Plastic (No PET) | 90.00 g |
| Producer | MSI |
| SALE OUT. | Y |
| Saleout | USED, REFURBISHED, WITHOUT ACCESSORIES |
| Tare weight (kg) | 0.45 kg |
| TI weight (kg) | 0.02 kg |
| Type of battery | Accumulator |
| Volume (m3) | 0.01 m |
| Warranty | 3 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: sale out msi used, refurbished, without accessories, b860 gaming plus wifiso, msi, emaplaadid, arvutite ning serverite komponendid

