SALE OUT. Princess Double Basket Airfryer | 182068 | Power 2400 W | Capacity 8 L | Black | DAMAGED PACKAGING, SCRATCHES ON CORPU
- TootjadPrincess
- Mudel: 01.182068.01.001SO
- Saadavus: 1
-
58€
SALE OUT. Princess Double Basket Airfryer | 182068 | Power 2400 W | Capacity 8 L | Black | DAMAGED PACKAGING, SCRATCHES ON CORPUS
| All | |
| Automaatne väljalülitus | Yes |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 425.00 mm |
| Gross height (mm) | 420.00 mm |
| Gross weight | 8.60 kg |
| Gross width (mm) | 435.00 mm |
| Juhtme pikkus | 1 m |
| Juhtpaneel | Digital |
| Käepide(med) | Carrying |
| Korpuse materjal | Plastic |
| Libisemiskindel alus | Yes |
| Maht | 8 L |
| Märgutuli | Yes |
| Nakkumatu kate | Yes |
| Net weight | 7.80 kg |
| Nõudepesumasinakindlad osad | Yes |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 22.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 700.00 g |
| Pinge | 230 V |
| Plastic (No PET) | 100.00 g |
| Producer | Princess |
| Producer product family | Double Basket Airfryer |
| Producer product name | 182068 |
| Programmide arv | 8 |
| Reguleeritav termostaat | Yes |
| SALE OUT. | y |
| Saleout | DAMAGED PACKAGING, SCRATCHES ON CORPUS |
| Tare weight (kg) | 0.80 kg |
| Toote värv | Black |
| Ülekuumenemise kaitse | Yes |
| Võimsus | 2400 W |
| Volume (m3) | 0.08 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: sale out princess double basket airfryer 182068 power 2400 w capacity 8 l black damaged packaging, scratches on corpu, 0118206801001so, princess, friteerimisvahendid, kodutehnika





