SALE OUT. Tristar KP-6245 Hot plate, 2 thermostats, 2 burners, 5 adjustable settings, Heat resisting housing, 1500W&1100W, White
- TootjadTristar
- Mudel: KP-6245SO
- Saadavus: 1
-
18€
SALE OUT. Tristar KP-6245 Hot plate, 2 thermostats, 2 burners, 5 adjustable settings, Heat resisting housing, 1500W&1100W, White | SALE OUT. Tristar | Free standing table hob | KP-6245 | Hob type Electric | White | DAMAGED PACKAGING, DENT CORPUS
| All | |
| AC-sisendpinge | 230 V |
| AC-sisendsagedus | 60 Hz |
| Ekraan | No |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 300 mm |
| Gross height (mm) | 65 mm |
| Gross weight | 3.40 kg |
| Gross width (mm) | 180 mm |
| Juhtimise paigutus | Front |
| Kaabli maksimaalne pikkus | 100 cm m |
| Kaabli pikkus | 100 cm m |
| Kaal | 3.44 kg |
| Karbikujundus | Tabletop |
| Kontrolli tüüp | Rotary |
| Läbimõõt | Hot plate 1: 15.5 cm Hot plate 2: 18.5 cm cm |
| Libisemiskindel alus | Yes |
| Muud funktsioonid | Adjustable thermostat 5 adjustable settings Heat resisting housing Automatic shut off with interference Power indication light Anti slip feet |
| Net weight | 2.80 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 70 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 588 g |
| Plastic (No PET) | 12 g |
| Pliidiraua tüüp | Electric |
| Põleti-/küpsetusalade arv | 2 |
| Producer | Tristar |
| Producer product family | Free standing table hob |
| Producer product name | KP-6245 |
| Saleout | DAMAGED PACKAGING, DENT CORPUS |
| Sisseehitatud ekraan | No |
| Suur põleti-/küpsetusala | 1500 W |
| Suur põleti/küpsetustsooni diameeter | 18.5 cm |
| Tare weight (kg) | 0.2 kg |
| Tavaline põleti-/küpsetusala | 750 W |
| Tavasuuruses põleti/küpsetustsooni diameeter | 15.5 cm |
| Toote värv | White |
| Tüüp | Hot plate |
| Võimsus | 1500 W 1100 W W |
| Volume (m3) | 0.00351 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: sale out tristar kp-6245 hot plate, 2 thermostats, 2 burners, 5 adjustable settings, heat resisting housing, 1500w1100w, white, kp-6245so, tristar, eraldiseisvad pliidid, kodutehnika




