SALE OUT. Xiaomi | Smart Pet Food Feeder EU | Capacity 3.6 L | White | USED, SCRATCHED,NO MANUAL,NO POWER CORD
- TootjadXiaomi
- Mudel: BHR6143EUSO
- Saadavus: 1
-
87€
SALE OUT. Xiaomi | Smart Pet Food Feeder EU | Capacity 3.6 L | White | USED, SCRATCHED,NO MANUAL,NO POWER CORD
| All | |
| Dimensions (HxWxD) | 311x180x387 cm |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 320.00 mm |
| Gross depth master carton | 390 mm |
| Gross height (mm) | 390.00 mm |
| Gross height master carton | 370 mm |
| Gross weight | 3.50 kg |
| Gross width (mm) | 180.00 mm |
| Gross width master carton | 328 mm |
| Kaaluandur | No |
| Maht | 3.6 L |
| Muud funktsioonid | App Smart control Automatic feeding function Two sets of sensors constantly monitor the remaining food and dispensing status |
| Net weight | 3.00 kg |
| Net weight master carton | 11.82 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 38 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 490.00 g |
| Pestav | Yes |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Producer | Xiaomi |
| Producer product family | Smart Pet Food Feeder EU |
| Saleout | USED, SCRATCHED,NO MANUAL,NO POWER CORD |
| Tare weight (kg) | 0.50 kg |
| Tare weight master carton | 0.473 kg |
| Toote tüüp | Automatic Feeder |
| Toote värv | White |
| Volume (m3) | 0.02 m |
| Warranty | 3 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: sale out xiaomi smart pet food feeder eu capacity 36 l white used, scratched, no manual, no power cord, bhr6143euso, xiaomi, lemmikloomatarbed


