Samsung | BAR Plus | MUF-64BE3/APC | 64 GB | USB 3.1 | Silver
- TootjadSamsung
- Mudel: MUF-64BE3/APC
- Saadavus: 2
-
33€
Samsung | BAR Plus | MUF-64BE3/APC | 64 GB | USB 3.1 | Silver
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Eritunnused | Interface - USB 3.1 Gen 1 (backward compatible with USB 3.0/2.0) |
| Gross depth (mm) | 12 mm |
| Gross height (mm) | 155 mm |
| Gross weight | 0.024 kg |
| Gross width (mm) | 103 mm |
| Liidese tüüp | USB 3.1 |
| Maht | 64 GB |
| Materjal | Metal |
| Net weight | 0.012 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 4510 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 7 g |
| PET | 7.00 g |
| Plastic (No PET) | 5.00 g |
| Producer | Samsung |
| Producer product family | BAR Plus |
| Producer product name | MUF-64BE3/APC |
| Tare weight (kg) | 0.012 kg |
| Toote värv | Silver |
| Volume (m3) | 0.00019158 m |
| Warranty | 60 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: samsung bar plus muf-64be3apc 64 gb usb 31 silver, muf-64be3apc, samsung, usb malupulgad








