Samsung | Business Monitor | LS27BG400EUXEN | 27 " | IPS | FHD | 16:9 | 240 Hz | 1 ms | 1920 x 1080 | 320 cd/m | HDMI ports quan
- TootjadSamsung
- Mudel: LS27BG400EUXEN
- Saadavus: 5
-
204€
Samsung | Business Monitor | LS27BG400EUXEN | 27 " | IPS | FHD | 16:9 | 240 Hz | 1 ms | 1920 x 1080 | 320 cd/m² | HDMI ports quantity 2 | Black
| All | |
| DisplayPortide arv | 1 |
| Ekraan | 1920 x 1080 |
| Ekraani diagonaal | 27 " |
| Ekraani heledus | 320 cd/m |
| Embeeded battery | No |
| Energiatõhususe klass | E |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | No |
| Gross depth (mm) | 685.00 mm |
| Gross height (mm) | 469.00 mm |
| Gross weight | 7.00 kg |
| Gross width (mm) | 168.00 mm |
| HD tüüp | FHD |
| HDMI-portide arv | 2 |
| Integreeritud TV-tuuner | No |
| Kalde reguleerimine | Yes |
| Kaldenurk | -3/22 |
| Kontrastsustase (tüüpiline) | 1000:1 |
| Kõrguse reguleerimine | Yes |
| Kuvasuhe | 16:9 |
| Maksimaalne värskendussagedus | 240 Hz |
| Net weight | 5.30 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 32 pc(s) |
| Paneeli tüüp | IPS |
| Paper/Pasteboard | 1360.00 g |
| Plastic (No PET) | 340.00 g |
| Pööratav | Yes |
| Pöörlemistelg | Yes |
| Producer | Samsung |
| Producer product family | Business Monitor |
| Producer product name | LS27BG400EUXEN |
| Puutetundlik ekraan | No |
| Reaktsiooniaeg | 1 ms |
| Sisseehitatud kõlar(id) | No |
| Tare weight (kg) | 1.70 kg |
| Toote värv | Black |
| USB-C | No |
| USB-C toiteallikas | N/A |
| Vaatenurk, horisontaalne | 178 |
| Vaatenurk, vertikaalne | 178 |
| Volume (m3) | 0.05 m |
| Warranty | 36 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: samsung business monitor ls27bg400euxen 27 ips fhd 169 240 hz 1 ms 1920 x 1080 320 cdm hdmi ports quan, ls27bg400euxen, samsung, monitorid































