Samsung LS27FG702EUXEN 27" Gaming Monitor Odyssey FHD G7 G70F 3840x2160/16:9/350cd/m2/1ms, HDMI, USB, DP | Samsung
- TootjadSamsung
- Mudel: LS27FG702EUXEN
- Saadavus: 5
-
420€
Samsung LS27FG702EUXEN 27" Gaming Monitor Odyssey FHD G7 G70F 3840x2160/16:9/350cd/m2/1ms, HDMI, USB, DP | Samsung
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 478.00 mm |
| Gross height (mm) | 159.00 mm |
| Gross weight | 8.90 kg |
| Gross width (mm) | 695.00 mm |
| Net weight | 7.10 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 16 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 1440.00 g |
| Plastic (No PET) | 360.00 g |
| Producer | Samsung |
| Tare weight (kg) | 1.80 kg |
| Volume (m3) | 0.05 m |
| Warranty | 36 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: samsung ls27fg702euxen 27 gaming monitor odyssey fhd g7 g70f 3840x2160169350cdm21ms, hdmi, usb, dp samsung, ls27fg702euxen, samsung, monitorid

