Samsung PRO Endurance MB-MJ256KA/EU 256 GB, MicroSD Memory Card, Flash memory class U3, V30, Class 10, SD adapter
- TootjadSamsung
- Mudel: MB-MJ256KA/EU
- Saadavus: 5
-
145€
Samsung PRO Endurance MB-MJ256KA/EU 256 GB, MicroSD Memory Card, Flash memory class U3, V30, Class 10, SD adapter
| All | |
| Bruto Sügavus (mm) | 2 mm |
| Brutokaal | 0.017 kg |
| Brutokõrgus (mm) | 153 mm |
| Brutolaius (mm) | 100 mm |
| Garantii | 120 month(s) |
| Kirjutamise kiirus | 40 MB/s |
| Kogus pakendis | 1.00 pc(s) |
| Lugemise kiirus | 100 MB/s |
| Maht | 256 GB |
| Maht (m3) | 0.0000306 m |
| Mäluadapter kaasa arvatud | SD adapter |
| Muud funktsioonid | Designed to operate up to 140000 hours of recording. Record and play back FHD/4K. Critical data. Protected |
| Netokaal | 0.013 kg |
| Paber/Papp | 2 g |
| Plastik (ilma PET-ita) | 2.00 g |
| Producer product family | PRO Endurance |
| Producer product name | MB-MJ256KA/EU |
| Sisseehitatud aku | No |
| Taara kaal (kg) | 0.004 kg |
| Tüüp | MicroSD Memory Card |
| Välkmälu klass | U3, V30, Class 10 |
| WEE klassifikatsioon | CL109:6:2017-04-01 |
| WEEE maks | Yes |
Sildid: samsung pro endurance mb-mj256kaeu 256 gb, microsd memory card, flash memory class u3, v30, class 10, sd adapter, mb-mj256kaeu, samsung, malukaardid



