Samsung SSD 870 EVO 2000 GB, SSD form factor 2.5", SSD interface SATA III, Write speed 530 MB/s, Read speed 560 MB/s
- TootjadSamsung
- Mudel: MZ-77E2T0B/EU
- Saadavus: 5
-
713€
Samsung SSD 870 EVO 2000 GB, SSD form factor 2.5", SSD interface SATA III, Write speed 530 MB/s, Read speed 560 MB/s
| All | |
| Brutokaal | 0.09 kg |
| Embeeded battery | No |
| Garantii | 60 month(s) |
| Gross depth (mm) | 141.00 mm |
| Gross height (mm) | 5.00 mm |
| Gross width (mm) | 92.00 mm |
| Kirjutamise kiirus | 530 MB/s |
| Lugemise kiirus | 560 MB/s |
| Netokaal | 0.03 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 40.00 g |
| Plastic (No PET) | 60.00 g |
| Pooljuhtketta liides | SATA III |
| Pooljuhtketta maht | 2000 GB |
| Producer product family | SSD |
| Producer product name | 870 EVO |
| SSD-ketta mõõtmed | 2.5" |
| Tare weight (kg) | 0.06 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| WEEE tax | No |
Sildid: samsung ssd 870 evo 2000 gb, ssd form factor 25, ssd interface sata iii, write speed 530 mbs, read speed 560 mbs, mz-77e2t0beu, samsung, ssd

