Segway | Superscooter GT3 Pro | Electric Scooter | Max 2 x 3500W W | Up to 80 km/h | 11 " | Black and Gold
- TootjadSegway
- Mudel: AA.06.02.02.0004
- Saadavus: 5
-
2 639€
Segway | Superscooter GT3 Pro | Electric Scooter | Max 2 x 3500W W | Up to 80 km/h | 11 " | Black and Gold
| All | |
| Aku pinge | 72 V |
| Aku vastupidavus | 2160 Wh |
| Bluetooth | Yes |
| Brake | Dual Hydraulic Brakes |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Ekraan | 2.4-inch Smart TFT Display |
| Embeeded battery | Yes |
| Frame height | 138.8 cm |
| Gross depth (mm) | 1440.00 mm |
| Gross height (mm) | 755.00 mm |
| Gross weight | 63.80 kg |
| Gross width (mm) | 280.00 mm |
| Jälgimisrakendus | Yes |
| Kaal | 53.1 kg |
| Kaugjuhtimine rakenduse kaudu | Yes |
| Laadimisaeg | Approx. 8 h |
| Max driver weight | 150 kg |
| Mootori võimsus | Max 2 x 3500W W |
| Muud funktsioonid | Easy folding Full coloured info dashboard display 3 Riding modes (Eco, Sport and Race modes), 1 Walk mode and 1 Park mode Segway AirLock |
| Net weight | 53.10 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 12 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 9000.00 g |
| Plastic (No PET) | 2700.00 g |
| Producer | Segway |
| Rataste materjal | Tubeless Pneumatic Tyres with Jelly Layer |
| Remote control | Segway Mobility APP |
| Speed | Up to 80 km/h |
| Stoplight | Yes |
| Taaslaetav aku | Yes |
| Tare weight (kg) | 10.70 kg |
| Tehnilised omadused | Dual Hydraulic Suspension 38% Max. Climbing Slope 1300 Lumen High/Low Front Light 39s Acceleration |
| TI weight (kg) | 15.40 kg |
| Toote nimetus | Superscooter GT3 Pro |
| Tooteperekond | Electric Scooter |
| Type of battery | Accumulator |
| Ühe laadimiskorraga läbitav vahemaa (max) | 138 km Max. Range at 25 km/h km |
| Vahemik | 138 km |
| Värv | Black and Gold |
| Veekindel | IPX6 eKickScooter body and IPX7 battery pack |
| Volume (m3) | 0.30 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
| Wheel size | 11 " |
Sildid: segway superscooter gt3 pro electric scooter max 2 x 3500w w up to 80 kmh 11 black and gold, aa0602020004, segway, toukerattad ja rulad








