Sewing machine | Singer | SMC 3323 | Number of stitches 23 | White
- TootjadSinger
- Mudel: 3323
- Saadavus: 4
-
215€
Sewing machine | Singer | SMC 3323 | Number of stitches 23 | White
| All | |
| Automatic threading | Yes |
| Automatic winding | Yes |
| Embeeded battery | No |
| Funktsioonid | 23 built-in stitches, a fully automatic 1-step buttonhole, adjustable stitch length and width and variable needle position |
| Gross depth (mm) | 450 mm |
| Gross height (mm) | 350 mm |
| Gross weight | 7.61 kg |
| Gross width (mm) | 230 mm |
| Muud funktsioonid | Easy threading, top drop-in bobbin and automatic needle threader |
| Net weight | 5.9 kg |
| Nööpaugu tüüp | 1-step |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 12 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 1510 g |
| Piste laius | 5 mm |
| Pistete arv | 23 |
| Plastic (No PET) | 200 g |
| Producer | Singer |
| Producer product name | SMC 3323 |
| Süstiku tüüp | Horizontal |
| Tare weight (kg) | 1.71 kg |
| Toote värv | White |
| Tüüp | Automatic |
| Volume (m3) | 0.036225 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: sewing machine singer smc 3323 number of stitches 23 white, 3323, singer, omblusmasinad

