SFS 4113 Sonos speaker standfor Era 100 (black) | Vogels
- TootjadVogels
- Mudel: 8151130
- Saadavus: 5
-
79€
SFS 4113 Sonos speaker standfor Era 100 (black) | Vogels
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 265.00 mm |
| Gross height (mm) | 815.00 mm |
| Gross weight | 3.20 kg |
| Gross width (mm) | 265.00 mm |
| Net weight | 2.90 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 15 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 0.24 g |
| Plastic (No PET) | 0.06 g |
| Producer | Vogels |
| Tare weight (kg) | 0.30 kg |
| Volume (m3) | 0.06 m |
| Warranty | 60 month(s) |
| WEEE tax | No |
Sildid: sfs 4113 sonos speaker standfor era 100 black vogels, 8151130, vogels, kinnitusvahendid, laua ja seinakinnitused

