Sharp DR-P420(BK) Tokyo Portable Digital Radio, FM/DAB/DAB+, Bluetooth 5.0, USB or Battery Powered, Midnight Black
- TootjadSharp
- Mudel: DR-P420(BK)
- Saadavus: 5
-
43€
Sharp DR-P420(BK) Tokyo Portable Digital Radio, FM/DAB/DAB+, Bluetooth 5.0, USB or Battery Powered, Midnight Black
| All | |
| Aku eluiga | 16 h |
| Bluetooth | Yes |
| Bruto Sügavus (mm) | 88.00 mm |
| Brutokaal | 0.90 kg |
| Brutokõrgus (mm) | 120.00 mm |
| Brutolaius (mm) | 200.00 mm |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| FM-raadio | Yes |
| Garantii | 24 month(s) |
| Kassetiseade | No |
| Kogus pakendis | 1.00 pc(s) |
| Kõrvaklapi väljund | Yes |
| Maht (m3) | 0.00 m |
| Muud funktsioonid | Tuner: FM, DAB, DAB+ USB or Battery Powered |
| Netokaal | 0.6 kg |
| Paber/Papp | 220 g |
| Plastik (ilma PET-ita) | 80 g |
| Producer product family | Tokyo Portable Digital Radio |
| Producer product name | DR-P420(BK) |
| Sisseehitatud aku | Yes |
| Sisseehitatud ekraan | Yes |
| Taara kaal (kg) | 0.3 kg |
| TI kaal (kg) | 0.03 kg |
| Type of battery | Accumulator |
| USB-port | Yes |
| Värv | Midnight Black |
| WEE klassifikatsioon | CL109:5:2017-04-01 |
| WEEE maks | Yes |
| Wi-Fi | No |
Sildid: sharp dr-p420bk tokyo portable digital radio, fmdabdab, bluetooth 50, usb or battery powered, midnight black, dr-p420bk, sharp, mikro-muusikakeskused




