Sharp Hi-Fi Micro System XL-B517D(BR) 45 W, Wireless connection, Brown, AUX in, CD player, Bluetooth
- TootjadSharp
- Mudel: XL-B517D(BR)
- Saadavus: 3
-
112€
Sharp Hi-Fi Micro System XL-B517D(BR) 45 W, Wireless connection, Brown, AUX in, CD player, Bluetooth
| All | |
| AUX-sisend | Yes |
| Bluetooth | Yes |
| Bruto Sügavus (mm) | 535 mm |
| Brutokaal | 5.20 kg |
| Brutokõrgus (mm) | 275 mm |
| Brutolaius (mm) | 250 mm |
| CD-mängija | Yes |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Ekraani tüüp | LCD display with Dimmer |
| FM-raadio | Yes |
| Garantii | 24 month(s) |
| Gross depth master carton | 550 mm |
| Gross height master carton | 295 mm |
| Gross width master carton | 500 mm |
| Kogus pakendis | 2 pc(s) |
| Kõrgus | 23.5 cm |
| Maht (m3) | 0.03678125 m |
| MP3 taasesitus | Yes |
| Muud funktsioonid | Bluetooth V5.0 Use Bluetooth to wirelessly connect your Sharp audio device to other devices such as your smartphone or tablet You can easily control your Sharp audio device's features with the remote control The equalizer presets let you choose the sound |
| Net weight master carton | 10.4 kg |
| Netokaal | 4.00 kg |
| Paber/Papp | 960.00 g |
| Package content | Main Unit with Speakers Power Cord Remote Control including Battery |
| Plastik (ilma PET-ita) | 240.00 g |
| Producer product family | Hi-Fi Micro System |
| Producer product name | XL-B517D(BR) |
| Sisseehitatud aku | Yes |
| Sisseehitatud ekraan | Yes |
| Taara kaal (kg) | 1.20 kg |
| Tare weight master carton | 1.379 kg |
| TI kaal (kg) | 0.022 kg |
| Traadita ühendus | Yes |
| Type of battery | Battery |
| USB otseesitus | Yes |
| USB-port | Yes |
| Värv | Brown |
| Võimsus | 45 W |
| WEE klassifikatsioon | CL109:5:2017-04-01 |
| WEEE maks | Yes |
Sildid: sharp hi-fi micro system xl-b517dbr 45 w, wireless connection, brown, aux in, cd player, bluetooth, xl-b517dbr, sharp, mikro-muusikakeskused








