Sharp HT-SB100 2.0 Soundbar for TV above 32", HDMI ARC/CEC, Aux-in, Optical, Bluetooth, USB, 80cm, Gloss Black | Sharp | Yes | S
- TootjadSharp
- Mudel: HT-SB100
- Saadavus: 3
-
73€
Sharp HT-SB100 2.0 Soundbar for TV above 32", HDMI ARC/CEC, Aux-in, Optical, Bluetooth, USB, 80cm, Gloss Black | Sharp | Yes | Soundbar for TV above 32" | HT-SB100 | Black | No | USB port | AUX in | Bluetooth | Wireless connection
| All | |
| AUX-sisend | Yes |
| Bluetooth | Yes |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Ekvalaiser | Yes |
| Embeeded battery | Yes |
| FM-raadio | No |
| Gross depth (mm) | 84.00 mm |
| Gross height (mm) | 64.00 mm |
| Gross weight | 2.30 kg |
| Gross width (mm) | 800.00 mm |
| Kaasaskantav | No |
| Mountable | Yes |
| Net weight | 1.40 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 201 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 600.00 g |
| Plastic (No PET) | 300.00 g |
| Põhiseadme mõõdud (l x s x k) | 800 x 84 x 64 mm |
| Producer | Sharp |
| Producer product family | Soundbar for TV above 32" |
| Producer product name | HT-SB100 |
| Seadme ühilduvus | Bluetooth/HDMI ARC/CEC/USB/ 3.5mm Aux-in |
| Tare weight (kg) | 0.90 kg |
| Tarvikud kaasa arvatud | Soundbar, Remote control (inc. batteries), Power cable, Wallmount fixings, Silicone feet (for Soundbar), User documentation |
| TI weight (kg) | 0.02 kg |
| Traadita ühendus | Yes |
| Tüüp | Soundbar with Bluetooth |
| Type of battery | Battery |
| USB-port | Yes |
| Värv | Black |
| Veekindel | No |
| Võimsus | 75 W |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
| Wi-Fi | No |
Sildid: sharp ht-sb100 20 soundbar for tv above 32, hdmi arccec, aux-in, optical, bluetooth, usb, 80cm, gloss black sharp yes s, ht-sb100, sharp, mikro-muusikakeskused






