Sharp XL-B512(BR) Hi-Fi Micro System, CD/FM/USB/Bluetooth v5.0, 45W, Brown
- TootjadSharp
- Mudel: XL-B512(BR)
- Saadavus: 5
-
92€
Sharp XL-B512(BR) Hi-Fi Micro System, CD/FM/USB/Bluetooth v5.0, 45W, Brown
| All | |
| AUX-sisend | Yes |
| Bluetooth | Yes |
| Bruto Sügavus (mm) | 533 mm |
| Brutokaal | 5.15 kg |
| Brutokõrgus (mm) | 275 mm |
| Brutolaius (mm) | 245 mm |
| CD-mängija | Yes |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Ekraani tüüp | White LED display with Dimmer |
| FM-raadio | Yes |
| Garantii | 24 month(s) |
| Gross depth master carton | 550 mm |
| Gross height master carton | 300 mm |
| Gross width master carton | 510 mm |
| Kogus pakendis | 2 pc(s) |
| Kõrgus | 15.0 cm |
| Maht (m3) | 0.035910875 m |
| MP3 taasesitus | Yes |
| Muud funktsioonid | Bluetooth V5.0 Use Bluetooth to wirelessly connect your Sharp audio device to other devices such as your smartphone or tablet You can easily control your Sharp audio device's features with the remote control The equalizer presets let you choose the sound |
| Net weight master carton | 10.3 kg |
| Netokaal | 4.65 kg |
| Paber/Papp | 400.00 g |
| Package content | Main Unit with Speakers Power Cord Remote Control including Battery |
| Plastik (ilma PET-ita) | 100.00 g |
| Producer product family | Hi-Fi Micro System |
| Producer product name | XL-B512(BR) |
| Sisseehitatud aku | Yes |
| Sisseehitatud ekraan | Yes |
| Taara kaal (kg) | 0.50 kg |
| Tare weight master carton | 1.431 kg |
| TI kaal (kg) | 0.022 kg |
| Traadita ühendus | Yes |
| Type of battery | Battery |
| USB otseesitus | Yes |
| USB-port | Yes |
| Värv | Brown |
| Võimsus | 45 W |
| WEE klassifikatsioon | CL109:5:2017-04-01 |
| WEEE maks | Yes |
Sildid: sharp xl-b512br hi-fi micro system, cdfmusbbluetooth v50, 45w, brown, xl-b512br, sharp, mikro-muusikakeskused








