Shure | Earphones | SE112-GR | Wired | In-ear | Grey
- TootjadShure
- Mudel: SE112-GR-EFS
- Saadavus: 2
-
77€
Shure | Earphones | SE112-GR | Wired | In-ear | Grey
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 50 mm |
| Gross height (mm) | 175 mm |
| Gross weight | 0.122 kg |
| Gross width (mm) | 78 mm |
| Kandmisviis | In-ear |
| Mürasummutus | No |
| Net weight | 0.082 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 2532 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 30.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Producer | Shure |
| Producer product family | Earphones |
| Producer product name | SE112-GR |
| Tare weight (kg) | 0.04 kg |
| Tarvikud kaasa arvatud | 3 Pairs Soft Flex Sleeves (S, M, L) 1 Drawstring Carrying Pouch |
| Toote värv | Grey |
| Traadita ühendus | No |
| Ühenduse tüüp | Wired |
| Volume (m3) | 0.0006825 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
| Wireless | No |
Sildid: shure earphones se112-gr wired in-ear grey, se112-gr-efs, shure, korvaklapid



