Shure SE215 Earphone, Clear
| All | |
| Bruto Sügavus (mm) | 130.00 mm |
| Brutokaal | 0.07 kg |
| Brutokõrgus (mm) | 20.00 mm |
| Brutolaius (mm) | 50.00 mm |
| Garantii | 24 month(s) |
| Kogus pakendis | 1.00 pc(s) |
| Maht (m3) | 0.00 m |
| Netokaal | 0.03 kg |
| Paber/Papp | 30.00 g |
| Plastik (ilma PET-ita) | 10.00 g |
| Sisseehitatud aku | No |
| Taara kaal (kg) | 0.04 kg |
| WEE klassifikatsioon | CL109:5:2017-04-01 |
| WEEE maks | Yes |
Sildid: shure se215 earphone, clear, se215-cl-efs, shure, korvaklapid, korvaklapid ja mikrofonid



