Silicon Power | 32 GB | MicroSDHC | Flash memory class 10 | SD adapter
- TootjadSilicon Power
- Mudel: SP032GBSTH010V10SP
- Saadavus: 5
-
16€
Silicon Power | 32 GB | MicroSDHC | Flash memory class 10 | SD adapter
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 2 mm |
| Gross height (mm) | 125 mm |
| Gross weight | 0.01 kg |
| Gross width (mm) | 85.00 mm |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -25 - 85 C |
| Integreeritud kaardilugeja | SD adapter |
| Kaal | 0.6 g |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 70 C |
| Kogus pakendi kohta | 1 |
| Kõrgus | 1.5 cm |
| Laius | 1.1 cm |
| Maht | 32 GB |
| Mäluadapter kaasa arvatud | SD adapter |
| Mõõdud (l x s x k) | 15mmx11mmx1mm mm |
| Muud funktsioonid | SDHC Class10 compliant Fully compatible with the SD 2.0 Standard Supports Micro SDHC devices and cardreader Combined with a SDHC adapter can be used as standard SDHC memory card Supports Content Protection for Recordable Media (CPRM) Security level compli |
| Net weight | 0.007 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 40659 pc(s) |
| Plastic (No PET) | 3 g |
| Producer | Silicon Power |
| Sisendpinge | 2.7 - 3.6 V |
| Sügavus | 1 cm |
| Tare weight (kg) | 0.003 kg |
| Toote värv | Black |
| Tüüp | MicroSDHC |
| Välkmälu klass | 10 |
| Välkmälukaardi tüüp | Micro Secure Digital |
| Volume (m3) | 0.00002125 m |
| Warranty | 60 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: silicon power 32 gb microsdhc flash memory class 10 sd adapter, sp032gbsth010v10sp, silicon power, malukaardid

