Silicon Power | A55 | 1000 GB | Solid-state drive interface SATA | Read speed 560 MB/s | Write speed 530 MB/s
- TootjadSilicon Power
- Mudel: SP001TBSS3A55S25
- Saadavus: 5
-
176€
Silicon Power | A55 | 1000 GB | Solid-state drive interface SATA | Read speed 560 MB/s | Write speed 530 MB/s
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 7 mm |
| Gross height (mm) | 105 mm |
| Gross weight | 0.047 kg |
| Gross width (mm) | 125 mm |
| Kirjutamise kiirus | 530 MB/s |
| Lugemise kiirus | 560 MB/s |
| Net weight | 0.019 kg |
| Packing quantity | 1 pc(s) |
| Palette Qty | 18808 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 28 g |
| PET | 20.00 g |
| Pooljuhtketta liides | SATA |
| Pooljuhtketta maht | 1000 GB |
| Producer | Silicon Power |
| Producer product name | A55 |
| Tare weight (kg) | 0.028 kg |
| Volume (m3) | 0.000091875 m |
| Warranty | 36 month(s) |
| WEEE tax | No |
Sildid: silicon power a55 1000 gb solid-state drive interface sata read speed 560 mbs write speed 530 mbs, sp001tbss3a55s25, silicon power, ssd

