Silicon Power | A55 | 256 GB | Solid-state drive interface M.2 SATA | Read speed 550 MB/s | Write speed 450 MB/s
- TootjadSilicon Power
- Mudel: SP256GBSS3A55M28
- Saadavus: 3
-
66€
Silicon Power | A55 | 256 GB | Solid-state drive interface M.2 SATA | Read speed 550 MB/s | Write speed 450 MB/s
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 5 mm |
| Gross height (mm) | 85 mm |
| Gross weight | 0.014 kg |
| Gross width (mm) | 125 mm |
| Kirjutamise kiirus | 450 MB/s |
| Lugemise kiirus | 550 MB/s |
| Net weight | 0.004 kg |
| Packing quantity | 1 pc(s) |
| Palette Qty | 32527 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 0.95 g |
| PET | 10 g |
| Pooljuhtketta liides | M.2 SATA |
| Pooljuhtketta maht | 256 GB |
| Producer | Silicon Power |
| Producer product name | A55 |
| Tare weight (kg) | 0.01 kg |
| Volume (m3) | 0.000053125 m |
| Warranty | 36 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: silicon power a55 256 gb solid-state drive interface m2 sata read speed 550 mbs write speed 450 mbs, sp256gbss3a55m28, silicon power, ssd



