Silicon Power Blaze B02 64 GB, USB 3.0, Black
- TootjadSilicon Power
- Mudel: SP064GBUF3B02V1K
- Saadavus: 5
-
18€
Silicon Power Blaze B02 64 GB, USB 3.0, Black
| All | |
| Brutokaal | 0.02 kg |
| Embeeded battery | No |
| Garantii | 24 month(s) |
| Gross depth (mm) | 125.00 mm |
| Gross height (mm) | 10.00 mm |
| Gross width (mm) | 85.00 mm |
| Kaal | 8 g |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 70 C |
| Kõrgus | 8.1 mm |
| Kujutegur | Cap |
| Laius | 1.8 cm |
| Liidese tüüp | USB 3.0 |
| Maht | 64 GB |
| Materjal | Plastic |
| Mõõdud (l x s x k) | 60.6 x 18.0 x 8.1 mm mm |
| Netokaal | 0.01 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 16.60 g |
| Producer product name | Blaze B02 |
| Sertifikaat | CE/FCC/BSMI/Green do |
| Sügavus | 6.06 cm |
| Tare weight (kg) | 0.01 kg |
| Toetatud Linuxi operatsioonisüsteemid | Yes |
| Toetatud Maci operatsioonisüsteemid | Mac OS X 10.3 Panthe |
| Toetatud Windowsi operatsioonisüsteemid | Windows 10 Education |
| Toote värv | Black |
| Tüüp | Flash drive |
| Ühilduvus | Windows 10/8.1/8/7/Vista/XP, Mac OS 10.3.x or later, Linux 2.6.x or later |
| USB versioon | 3.0 (3.1 Gen 1) |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Võtmehoidja | Yes |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: silicon power blaze b02 64 gb, usb 30, black, sp064gbuf3b02v1k, silicon power, usb malupulgad


