Silicon Power Blaze B30 16 GB, USB 3.0, Black
- TootjadSilicon Power
- Mudel: SP016GBUF3B30V1K
- Saadavus: 5
-
13€
Silicon Power Blaze B30 16 GB, USB 3.0, Black
| All | |
| Bruto Sügavus (mm) | 85 mm |
| Brutokaal | 0.022 kg |
| Brutokõrgus (mm) | 125 mm |
| Brutolaius (mm) | 10 mm |
| Garantii | 24 month(s) |
| Kaal | 14.8 g |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 70 C |
| Kogus pakendis | 1.00 pc(s) |
| Kõrgus | 1.03 cm |
| Kujutegur | Swivel |
| Laius | 5.37 cm |
| Liidese tüüp | USB 3.0 |
| Maht | 16 GB |
| Maht (m3) | 0.00 m |
| Materjal | Plastic/Metal |
| Mõõdud (l x s x k) | 53.7 x 18.0 x 10.3 mm mm |
| Muud funktsioonid | - Classic diamond-cut pattern for a more stylish look- Cap-less design for easily use and store- Four-way positioning rotating Patents- Great reliability, rotating over 5000 times- LED indicates the usage status- SP Widget free download provided- Recuva F |
| Netokaal | 0.01 kg |
| Paber/Papp | 9 g |
| Plastik (ilma PET-ita) | 1 g |
| Producer product name | Blaze B30 |
| Sisseehitatud aku | No |
| Sügavus | 1.8 cm |
| Taara kaal (kg) | 0.01 kg |
| Toetatud Linuxi operatsioonisüsteemid | Yes |
| Toetatud Maci operatsioonisüsteemid | Mac OS X 10.3 Panthe |
| Toetatud Windowsi operatsioonisüsteemid | Windows 7 Home Basic |
| Toote värv | Black |
| Tüüp | USB Flash Drive |
| WEE klassifikatsioon | CL109:6:2017-04-01 |
| WEEE maks | Yes |
Sildid: silicon power blaze b30 16 gb, usb 30, black, sp016gbuf3b30v1k, silicon power, usb malupulgad







