Silicon Power Blaze B30 64 GB, USB 3.0, Black
- TootjadSilicon Power
- Mudel: SP064GBUF3B30V1K
- Saadavus: 4
-
17€
Silicon Power Blaze B30 64 GB, USB 3.0, Black
| All | |
| Brutokaal | 0.02 kg |
| Embeeded battery | No |
| Garantii | 24 month(s) |
| Gross depth (mm) | 125.00 mm |
| Gross depth master carton | 175.00 mm |
| Gross height (mm) | 10.00 mm |
| Gross height master carton | 88.00 mm |
| Gross width (mm) | 85.00 mm |
| Gross width master carton | 127.00 mm |
| Kaal | 14.8 g |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 70 C |
| Kõrgus | 1.03 cm |
| Kujutegur | Swivel |
| Laius | 5.37 cm |
| Liidese tüüp | USB 3.0 |
| Maht | 64 GB |
| Materjal | Plastic/Metal |
| Mõõdud (l x s x k) | 53.7 x 18.0 x 10.3 mm mm |
| Muud funktsioonid | - Classic diamond-cut pattern for a more stylish look- Cap-less design for easily use and store- Four-way positioning rotating Patents- Great reliability, rotating over 5000 times- LED indicates the usage status- SP Widget free download provided- Recuva F |
| Net weight master carton | 0.30 kg |
| Netokaal | 0.01 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 20.00 g |
| Producer product name | Blaze B30 |
| Sügavus | 1.8 cm |
| Tare weight (kg) | 0.01 kg |
| Tare weight master carton | 0.28 kg |
| TI weight (kg) | 0.02 kg |
| Toetatud Linuxi operatsioonisüsteemid | Yes |
| Toetatud Maci operatsioonisüsteemid | Mac OS X 10.3 Panthe |
| Toetatud Windowsi operatsioonisüsteemid | Windows 7 Home Basic |
| Toote värv | Black |
| Tüüp | USB Flash Drive |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: silicon power blaze b30 64 gb, usb 30, black, sp064gbuf3b30v1k, silicon power, usb malupulgad







