Silicon Power | Ultima U02 | 32 GB | USB 2.0 | Black
- TootjadSilicon Power
- Mudel: SP032GBUF2U02V1K
- Saadavus: 5
-
13€
Silicon Power | Ultima U02 | 32 GB | USB 2.0 | Black
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 13 mm |
| Gross height (mm) | 125 mm |
| Gross weight | 0.014 kg |
| Gross width (mm) | 85.00 mm |
| Kaal | 8 g g |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 C ~ 70 C C |
| Kõrgus | 60.6 x 18.0 x 8.1 mm cm |
| Laius | 60.6 x 18.0 x 8.1 mm cm |
| Liidese tüüp | USB 2.0 |
| Maht | 32 GB ml |
| Materjal | Plastic |
| Mõõdud (l x s x k) | 60.6 x 18.0 x 8.1 mm mm |
| Net weight | 0.006 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 6255 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 8 g |
| Producer | Silicon Power |
| Producer product name | Ultima U02 |
| Sügavus | 60.6 x 18.0 x 8.1 mm cm |
| Tare weight (kg) | 0.008 kg |
| Toote värv | Black |
| Tüüp | Flash drive |
| Ühilduvus | Windows 10/8.1/8/7/Vista/XP, Mac OS 10.3.x or later, Linux 2.6.x or later |
| Volume (m3) | 0.000138125 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: silicon power ultima u02 32 gb usb 20 black, sp032gbuf2u02v1k, silicon power, usb malupulgad

