Singer | Computerized Sewing Machine | HD6800C Heavy Duty | Number of stitches 586 | Number of buttonholes 9 | Grey
- TootjadSinger
- Mudel: HD6805C
- Saadavus: 5
-
565€
Singer | Computerized Sewing Machine | HD6800C Heavy Duty | Number of stitches 586 | Number of buttonholes 9 | Grey
| All | |
| Automatic threading | Yes |
| Automatic winding | Yes |
| Ekraan | LCD |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 500 mm |
| Gross height (mm) | 340 mm |
| Gross weight | 8 kg |
| Gross width (mm) | 240 mm |
| Muud funktsioonid | Thread Cutter Button trims top & bottom threads to save time |
| Net weight | 6.55 kg |
| Nööpaugu tüüp | 1-step |
| Nööpaukude arv | 9 |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 20 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 1450 g |
| Piste laius | Adjustable |
| Piste pikkus | Adjustable |
| Pistete arv | 586 |
| Plastic (No PET) | 500.00 g |
| Pöörlemiskiirus | 1100 RPM |
| Producer | Singer |
| Producer product family | Computerized Sewing Machine |
| Producer product name | HD6800C Heavy Duty |
| Süstiku tüüp | Horizontal |
| Tare weight (kg) | 1.45 kg |
| Toote värv | Grey |
| Tüüp | Sewing Machine |
| Volume (m3) | 0.0408 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: singer computerized sewing machine hd6800c heavy duty number of stitches 586 number of buttonholes 9 grey, hd6805c, singer, omblusmasinad





