Singer | Sewing Machine | 4432 Heavy Duty | Number of stitches 110 | Number of buttonholes 1 | Grey
- TootjadSinger
- Mudel: 4432
- Saadavus: 5
-
271€
Singer | Sewing Machine | 4432 Heavy Duty | Number of stitches 110 | Number of buttonholes 1 | Grey
| All | |
| Automatic threading | No |
| Automatic winding | No |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 200.00 mm |
| Gross height (mm) | 330.00 mm |
| Gross weight | 7.00 kg |
| Gross width (mm) | 430.00 mm |
| Net weight | 6.60 kg |
| Nööpaugu tüüp | 1-step |
| Nööpaukude arv | 1 |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 61 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 400.00 g |
| Piste laius | Adjustable |
| Piste pikkus | Adjustable |
| Pistete arv | 110 |
| Pöörlemiskiirus | 1100 RPM |
| Producer | Singer |
| Producer product family | Sewing Machine |
| Producer product name | 4432 Heavy Duty |
| Süstiku tüüp | N/A |
| Tare weight (kg) | 0.40 kg |
| Toote värv | Grey |
| Tüüp | Automatic |
| Volume (m3) | 0.03 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: singer sewing machine 4432 heavy duty number of stitches 110 number of buttonholes 1 grey, 4432, singer, omblusmasinad







