Singer Sewing Machine M2405 Number of stitches 8 Number of buttonholes 1 White
- TootjadSinger
- Mudel: M2405
- Saadavus: 5
-
172€
Singer Sewing Machine M2405 Number of stitches 8 Number of buttonholes 1 White
| All | |
| Automatic threading | Yes |
| Automatic winding | Yes |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 430 mm |
| Gross height (mm) | 350.00 mm |
| Gross weight | 6.6 kg |
| Gross width (mm) | 230 mm |
| Muud funktsioonid | Adjustable Stitch Length Full Metal Frame Front-loading Bobbin STAYBRIGHT Led Lightning |
| Net weight | 5.9 kg |
| Nööpaugu tüüp | 4-step |
| Nööpaukude arv | 1 |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 28 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 700.00 g |
| Piste laius | Adjustable |
| Piste pikkus | Adjustable |
| Pistete arv | 8 |
| Plastic (No PET) | 500.00 g |
| Producer | Singer |
| Producer product family | Sewing Machine |
| Producer product name | M2405 |
| Sisseehitatud valgusti | Yes |
| Süstiku tüüp | Vertical |
| Tare weight (kg) | 0.70 kg |
| Toote värv | White |
| Tüüp | Automatic |
| Vaba õlg | Yes |
| Volume (m3) | 0.03 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: singer sewing machine m2405 number of stitches 8 number of buttonholes 1 white, m2405, singer, omblusmasinad

