Singer | Sewing Machine | M2505 | Number of stitches 10 | White
- TootjadSinger
- Mudel: M2505
- Saadavus: 4
-
188€
Singer | Sewing Machine | M2505 | Number of stitches 10 | White
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 340.00 mm |
| Gross height (mm) | 250.00 mm |
| Gross weight | 7.00 kg |
| Gross width (mm) | 460.00 mm |
| Muud funktsioonid | Vertical coil system Impeller cover plate Reverse (Lever) LED lighting Extra high presser foot lift |
| Net weight | 5.50 kg |
| Nööpaugu tüüp | 4-step |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 28 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 1000.00 g |
| Piste laius | Adjustable |
| Piste pikkus | Adjustable |
| Pistete arv | 10 |
| Plastic (No PET) | 500.00 g |
| Producer | Singer |
| Producer product family | Sewing Machine |
| Producer product name | M2505 |
| Sisseehitatud valgusti | Yes |
| Tare weight (kg) | 1.50 kg |
| Toote värv | White |
| Tüüp | Sewing Machine |
| Vaba õlg | Yes |
| Volume (m3) | 0.04 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: singer sewing machine m2505 number of stitches 10 white, m2505, singer, omblusmasinad





