Singer Sewing Machine Starlet 6680 Number of stitches 80, Number of buttonholes 6, White
- TootjadSinger
- Mudel: 6680
- Saadavus: 3
-
280€
Singer Sewing Machine Starlet 6680 Number of stitches 80, Number of buttonholes 6, White
| All | |
| Automatic threading | Yes |
| Automatic winding | Yes |
| Brutokaal | 8.50 kg |
| Embeeded battery | No |
| Garantii | 24 month(s) |
| Gross depth (mm) | 460 mm |
| Gross height (mm) | 400 mm |
| Gross width (mm) | 280 mm |
| Inner carton packing Qty | 1.00 pc(s) |
| Muud funktsioonid | Automatic Stitch Width and Lenght Automatic Needle Threader Push Button Stitch Selection LED Light |
| Netokaal | 6.5 kg |
| Nööpaugu tüüp | 1-step |
| Nööpaukude arv | 6 |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 2000 g |
| Piste laius | Adjustable |
| Piste pikkus | Adjustable |
| Pistete arv | 80 |
| Plastic (No PET) | 500.00 g |
| Producer product family | Sewing Machine |
| Producer product name | Starlet 6680 |
| Sisseehitatud valgusti | Yes |
| Süstiku tüüp | Vertical |
| Tare weight (kg) | 2 kg |
| Toote värv | White |
| Tüüp | Automatic |
| Vaba õlg | Yes |
| Volume (m3) | 0.05152 m |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: singer sewing machine starlet 6680 number of stitches 80, number of buttonholes 6, white, 6680, singer, omblusmasinad





