Singer | Sewing machine | START 1306 | Number of stitches 6 | Number of buttonholes 4 | White
- TootjadSinger
- Mudel: 1306
- Saadavus: 5
-
145€
Singer | Sewing machine | START 1306 | Number of stitches 6 | Number of buttonholes 4 | White
| All | |
| Automatic winding | Yes |
| Ekraan | No pikslit |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 425 mm |
| Gross height (mm) | 335 mm |
| Gross weight | 5.2 kg |
| Gross width (mm) | 220 mm |
| Muud funktsioonid | LED Sewing Space Light. 750 stitches per minute. |
| Net weight | 4.3 kg |
| Nööpaugu tüüp | 4-Step |
| Nööpaukude arv | 4 |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 28 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 889 g |
| Piste laius | 5 mm |
| Pistete arv | 6 |
| Plastic (No PET) | 11 g |
| Producer | Singer |
| Producer product family | Sewing machine |
| Producer product name | START 1306 |
| Süstiku tüüp | Horizontal |
| Tare weight (kg) | 0.9 kg |
| Tarvikud kaasa arvatud | All-Purpose Foot, Zipper Foot, Buttonhole Foot, Darning Plate, Pack of Needles, Bobbins, Needle Plate Screwdriver, Spool Pin Felts, Seam Ripper / Lint Brush, Power Line Cord, Foot Control, Quick Start Guide, Instruction Manual. |
| Toote värv | White |
| Tüüp | Automatic |
| Vaba õlg | Yes |
| Volume (m3) | 0.0313225 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: singer sewing machine start 1306 number of stitches 6 number of buttonholes 4 white, 1306, singer, omblusmasinad







