Singer | SIMPLE 3223 | Number of stitches 23 | Number of buttonholes 1 | White/Pink
- TootjadSinger
- Mudel: 3223
- Saadavus: 1
-
184€
Singer | SIMPLE 3223 | Number of stitches 23 | Number of buttonholes 1 | White/Pink
| All | |
| Automatic threading | No |
| Automatic winding | Yes |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 450 mm |
| Gross height (mm) | 350 mm |
| Gross weight | 7.7 kg |
| Gross width (mm) | 230 mm |
| Muud funktsioonid | Easy Stitch Selection Adjustable Stitch Length & Zigzag Width 23 Built-In Stitches 1 Automatic 4-Step Buttonhole Easy Threading 4 Snap-On Presser Feet Automatic Bobbin Winding Heavy Duty Metal Frame Extra-High Presser Foot Lifter Four-Segment Feed Dog Sys |
| Net weight | 5.8 kg |
| Nööpaugu tüüp | 4-step |
| Nööpaukude arv | 1 |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 28 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 1882 g |
| Piste laius | 5 mm |
| Pistete arv | 23 |
| Plastic (No PET) | 18 g |
| Producer | Singer |
| Producer product name | SIMPLE 3223 |
| Tare weight (kg) | 1.9 kg |
| Tarvikud kaasa arvatud | All-Purpose Foot, Zipper Foot, Buttonhole Foot, Button Sewing Foot, Thread Spool Caps (2), Screwdriver, Darning Plate, Edge / Quilting Guide, Bobbins (Class 15), Pack of Needles, Auxiliary Spool Pin, Seam Ripper/ Lint Brush, Soft-Sided Dust Cover, Foot Pe |
| Toote värv | White/Pink |
| Tüüp | Automatic |
| Volume (m3) | 0.036225 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: singer simple 3223 number of stitches 23 number of buttonholes 1 whitepink, 3223, singer, omblusmasinad

