Skullcandy JIB With Mic White/Black
| All | |
| Brutokaal | 0.039 kg |
| Garantii | 24 month(s) |
| Gross depth (mm) | 70 mm |
| Gross height (mm) | 30 mm |
| Gross width (mm) | 190 mm |
| Netokaal | 0.02 kg |
| Packing quantity | 1 pc(s) |
| Plastic (No PET) | 5 g |
| Tare weight (kg) | 0.019 kg |
| Volume (m3) | 0.000399 m |
Sildid: skullcandy jib with mic whiteblack, s2duyk-441, skullcandy, korvaklapid, korvaklapid ja mikrofonid

