Sony 64GB SF-E SDXC Class10 UHS-II U3 V30 Memory Card Sony
- TootjadSony
- Mudel: SFE64A.AE
- Saadavus: 1
-
73€
Sony 64GB SF-E SDXC Class10 UHS-II U3 V30 Memory Card Sony
| All | |
| Brutokaal | 0.03 kg |
| Embeeded battery | No |
| Garantii | 24 month(s) |
| Gross depth (mm) | 133.00 mm |
| Gross height (mm) | 7.00 mm |
| Gross width (mm) | 83.00 mm |
| Netokaal | 0.02 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 22362 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 8.00 g |
| Plastic (No PET) | 2.00 g |
| Taara kaal (kg) | 0.01 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| WEEE maks | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
Sildid: sony 64gb sf-e sdxc class10 uhs-ii u3 v30 memory card sony, sfe64aae, sony, malukaardid

