Sony | DVD player | DVPSR760HB | Bluetooth | HD JPEG, JPEG, KODAK Picture CD, LPCM, MP3, MPEG1, MPEG4, Super VCD, VCD, WMA, Xvid
- TootjadSony
- Mudel: DVPSR760HB.EC1
- Saadavus: 2
-
61€
Sony | DVD player | DVPSR760HB | Bluetooth | HD JPEG, JPEG, KODAK Picture CD, LPCM, MP3, MPEG1, MPEG4, Super VCD, VCD, WMA, Xvid, Xvid External Subtitle
| All | |
| Bluetooth | Yes |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Yes |
| Gross depth (mm) | 340.00 mm |
| Gross height (mm) | 240 mm |
| Gross weight | 1.446 kg |
| Gross width (mm) | 65 mm |
| Kõlarid | No |
| Meedia tüüp | AAC, Audio CD, CD Text, DVD+R, DVD+R Double Layer, DVD+RW, DVD-R, DVD-R Dual Layer, DVD-RW, DVD Camcorder 8cm DVD, DVD Text, DVD Video |
| Net weight | 1.196 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 163 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 240.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Producer | Sony |
| Producer product family | DVD player |
| Producer product name | DVPSR760HB |
| Tare weight (kg) | 0.25 kg |
| TI weight (kg) | 0.03 kg |
| Toetatud failisüsteemid | HD JPEG, JPEG, KODAK Picture CD, LPCM, MP3, MPEG1, MPEG4, Super VCD, VCD, WMA, Xvid, Xvid External Subtitle |
| Type of battery | Battery |
| USB ühilduvus | No |
| Volume (m3) | 0.005304 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
| Wi-Fi | No |
Sildid: sony dvd player dvpsr760hb bluetooth hd jpeg, jpeg, kodak picture cd, lpcm, mp3, mpeg1, mpeg4, super vcd, vcd, wma, xvid, dvpsr760hbec1, sony, pleierid


