Sony Headphones | WF-C710N | Bluetooth | In-ear | Noise canceling | Wireless | White
- TootjadSony
- Mudel: WFC710NW.CE7
- Saadavus: 1
-
95€
Sony Headphones | WF-C710N | Bluetooth | In-ear | Noise canceling | Wireless | White
| All | |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Yes |
| Gross depth (mm) | 90.00 mm |
| Gross height (mm) | 11.00 mm |
| Gross weight | 0.15 kg |
| Gross width (mm) | 41.00 mm |
| Kandmisviis | In-ear |
| Mürasummutus | Yes |
| Net weight | 0.07 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 6667 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 64.00 g |
| Plastic (No PET) | 20.00 g |
| Producer | Sony |
| Producer product family | Headphones |
| Producer product name | WF-C710N |
| Tare weight (kg) | 0.08 kg |
| TI weight (kg) | 0.01 kg |
| Toote värv | White |
| Traadita ühendus | Yes |
| Type of battery | Accumulator |
| Ühenduse tüüp | Bluetooth |
| USB-laadimise pesa | Yes |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
| Wireless | Yes |
Sildid: sony headphones wf-c710n bluetooth in-ear noise canceling wireless white, wfc710nwce7, sony, korvaklapid, korvaklapid ja mikrofonid








