Sony HTS60 BRAVIA Theatre System 6 5.1ch Home Theatre System 1000W | Sony
- TootjadSony
- Mudel: HTS60.CEL
- Saadavus: 1
-
468€
Sony HTS60 BRAVIA Theatre System 6 5.1ch Home Theatre System 1000W | Sony
| All | |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Yes |
| Gross depth (mm) | 1050.00 mm |
| Gross height (mm) | 315.00 mm |
| Gross weight | 23.12 kg |
| Gross width (mm) | 560.00 mm |
| Net weight | 17.71 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 9 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 4323.20 g |
| Plastic (No PET) | 1080.80 g |
| Producer | Sony |
| Tare weight (kg) | 5.40 kg |
| TI weight (kg) | 0.02 kg |
| Type of battery | Accumulator |
| Volume (m3) | 0.19 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: sony hts60 bravia theatre system 6 51ch home theatre system 1000w sony, hts60cel, sony, pleierid

