Sony SRS-ULT50 ULT FIELD 5 Wireless Portable Speaker, White | Sony
- TootjadSony
- Mudel: SRSULT50W.CE7
- Saadavus: 1
-
247€
Sony SRS-ULT50 ULT FIELD 5 Wireless Portable Speaker, White | Sony
| All | |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Yes |
| Gross depth (mm) | 670.00 mm |
| Gross height (mm) | 205.00 mm |
| Gross weight | 3.90 kg |
| Gross width (mm) | 370.00 mm |
| Net weight | 3.43 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 376.80 g |
| Plastic (No PET) | 94.20 g |
| Producer | Sony |
| Tare weight (kg) | 0.47 kg |
| TI weight (kg) | 0.20 kg |
| Type of battery | Accumulator |
| Volume (m3) | 0.05 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: sony srs-ult50 ult field 5 wireless portable speaker, white sony, srsult50wce7, sony, kolarid

