Sony Tough Memory Card UHS-II 128 GB SDXC Flash memory class 10
- TootjadSony
- Mudel: SFM128T.SYM
- Saadavus: 1
-
189€
Sony Tough Memory Card UHS-II 128 GB SDXC Flash memory class 10
| All | |
| Brutokaal | 0.034 kg |
| Embeeded battery | No |
| Garantii | 24 month(s) |
| Gross depth (mm) | 101 mm |
| Gross depth master carton | 135 mm |
| Gross height (mm) | 127 mm |
| Gross height master carton | 115 mm |
| Gross width (mm) | 16 mm |
| Gross width master carton | 90 mm |
| Kirjutamise kiirus | 150 MB/s |
| Lugemise kiirus | 277 MB/s |
| Maht | 128 GB |
| Muud funktsioonid | U3, V60 |
| Net weight master carton | 0.17 kg |
| Netokaal | 0.014 kg |
| Packing quantity | 5 pc(s) |
| Palette Qty | 6180 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 15.00 g |
| Plastic (No PET) | 5.00 g |
| Producer product family | Tough Memory Card |
| Producer product name | UHS-II |
| Taara kaal (kg) | 0.02 kg |
| Tare weight master carton | 0.014 kg |
| Tüüp | SDXC |
| Välkmälu klass | 10 |
| Volume (m3) | 0.000205232 m |
| WEEE maks | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
Sildid: sony tough memory card uhs-ii 128 gb sdxc flash memory class 10, sfm128tsym, sony, malukaardid


