Sony | Wireless Headphones | WH-CH520 | Wireless | On-Ear | Microphone | Blue | Noise canceling | Wireless
- TootjadSony
- Mudel: WHCH520L.CE7
- Saadavus: 5
-
47€
Sony | Wireless Headphones | WH-CH520 | Wireless | On-Ear | Microphone | Blue | Noise canceling | Wireless
| All | |
| Bluetoothi versioon | 5.2 |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Yes |
| Gross depth (mm) | 200 mm |
| Gross depth master carton | 290 mm |
| Gross height (mm) | 45 mm |
| Gross height master carton | 255 mm |
| Gross weight | 0.32 kg |
| Gross width (mm) | 170 mm |
| Gross width master carton | 210 mm |
| Kandmisviis | On-Ear |
| Microphone | Yes |
| Mürasummutus | Yes |
| Muud funktsioonid | Battery life 40h (calls) Battery charge time 3h |
| Net weight | 0.18 kg |
| Net weight master carton | 2.8 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 535 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 98 g |
| Pistmiku tüüp | Wireless |
| Plastic (No PET) | 42 g |
| Producer | Sony |
| Producer product family | Wireless Headphones |
| Producer product name | WH-CH520 |
| Sagedusvahemik | 20-20000 Hz |
| Seadme ühilduvus | Bluetooth |
| Tare weight (kg) | 0.14 kg |
| Tare weight master carton | 0.264 kg |
| TI weight (kg) | 0.01 kg |
| Toote värv | Blue |
| Traadita ühendus | Yes |
| Type of battery | Accumulator |
| Ühenduse tüüp | Wireless |
| USB-laadimise pesa | Yes |
| Valjuhääldi suurus | 30 mm |
| Volume (m3) | 0.00153 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
| Wireless | Yes |
Sildid: sony wireless headphones wh-ch520 wireless on-ear microphone blue noise canceling wireless, whch520lce7, sony, korvaklapid





