SUNGROW | ESS SBH Base+Switchgear V11_S | AST04844
- TootjadSUNGROW
- Mudel: AST04844
- Saadavus: 5
-
1 274€
SUNGROW | ESS SBH Base+Switchgear V11_S | AST04844
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 795.00 mm |
| Gross height (mm) | 420.00 mm |
| Gross weight | 20.50 kg |
| Gross width (mm) | 440.00 mm |
| Net weight | 19.50 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 6 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 800.00 g |
| Plastic (No PET) | 200.00 g |
| Producer | SUNGROW |
| Producer product family | ESS SBH Base+Switchgear V11_S |
| Producer product name | AST04844 |
| Tare weight (kg) | 1.00 kg |
| Volume (m3) | 0.15 m |
| Warranty | 120 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: sungrow ess sbh baseswitchgear v11s ast04844, ast04844, sungrow, inverterid

