Synology DiskStation | DS425+ | Intel Celeron | J4125 | Processor frequency 2.0 GHz | 2 GB | DDR4 | Black
- TootjadSynology
- Mudel: DS425+
- Saadavus: 5
-
700€
Synology DiskStation | DS425+ | Intel Celeron | J4125 | Processor frequency 2.0 GHz | 2 GB | DDR4 | Black
| All | |
| Draivilahtrid | 4 |
| Embeeded battery | No |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | 2 |
| Gross depth (mm) | 170.00 mm |
| Gross height (mm) | 250.00 mm |
| Gross weight | 2.68 kg |
| Gross width (mm) | 200.00 mm |
| Keretüüp | Tower |
| Net weight | 2.18 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 102 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 400.00 g |
| Plastic (No PET) | 100.00 g |
| Producer | Synology |
| Producer product family | DiskStation |
| Producer product name | DS425+ |
| Protsessori mudel | J4125 |
| Protsessori perekond | Intel Celeron |
| Protsessori sagedus | 2.0 GHz |
| Sisemälu tüüp | DDR4 |
| Sisemine RAM | 2 GB |
| Tare weight (kg) | 0.50 kg |
| Toote värv | Black |
| Volume (m3) | 0.01 m |
| Warranty | 36 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: synology diskstation ds425 intel celeron j4125 processor frequency 20 ghz 2 gb ddr4 black, ds425, synology, kettamassiivid






