Synology DS223 Up to 2 HDD/SSD Hot-Swap, RTD1619B, Processor frequency 1.7 GHz, 2 GB, DDR4, RAID Basic, JBOD, RAID 0, RAID 1, 1x
- TootjadSynology
- Mudel: DS223
- Saadavus: 5
-
344€
Synology DS223 Up to 2 HDD/SSD Hot-Swap, RTD1619B, Processor frequency 1.7 GHz, 2 GB, DDR4, RAID Basic, JBOD, RAID 0, RAID 1, 1x1GbE/3xUSB 3.2Gen1, 1x Fans 92 mm x 92 mm
| All | |
| 3,5" lahtrite arv | 2 |
| Bruto Sügavus (mm) | 165.00 mm |
| Brutokaal | 1.58 kg |
| Brutokõrgus (mm) | 233.00 mm |
| Brutolaius (mm) | 108.00 mm |
| Draivilahtrid | 2 |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | 1 |
| Garantii | 24 month(s) |
| Keretüüp | Tower |
| Kogus pakendis | 1.00 pc(s) |
| Liides | 1x1GbE/3xUSB 3.2Gen1 |
| Maht (m3) | 0.00 m |
| Muud funktsioonid | 1x Fans 92 mm x 92 mm |
| Netokaal | 1.28 kg |
| Paber/Papp | 250.00 g |
| Plastik (ilma PET-ita) | 50.00 g |
| Producer product name | DS223 |
| Protsessori mudel | RTD1619B |
| Protsessori perekond | Realtek |
| Protsessori sagedus | 1.7 GHz |
| RAID-tasemed | RAID Basic, JBOD, RAID 0, RAID 1 |
| Sisemälu tüüp | DDR4 |
| Sisemine RAM | 2 GB |
| Sisseehitatud aku | No |
| Taara kaal (kg) | 0.30 kg |
| Toetatud ketaste arv | Up to 2 HDD/SSD Hot-Swap |
| WEE klassifikatsioon | CL109:5:2017-04-01 |
| WEEE maks | Yes |
Sildid: synology ds223 up to 2 hddssd hot-swap, rtd1619b, processor frequency 17 ghz, 2 gb, ddr4, raid basic, jbod, raid 0, raid 1, 1x, ds223, synology, kettamassiivid

