Synology DVA1622 | Intel | Celeron J4125 | 6 GB | DDR4 non-ECC
- TootjadSynology
- Mudel: DVA1622
- Saadavus: 3
-
1 184€
Synology DVA1622 | Intel | Celeron J4125 | 6 GB | DDR4 non-ECC
| All | |
| Draivilahtrid | 2 |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 11.00 mm |
| Gross height (mm) | 127.00 mm |
| Gross weight | 0.04 kg |
| Gross width (mm) | 90.00 mm |
| Keretüüp | Tower |
| Net weight | 0.03 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 6872 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 10.00 g |
| Producer | Synology |
| Producer product name | DVA1622 |
| Protsessori mudel | Celeron J4125 |
| Protsessori perekond | Intel |
| Sisemälu tüüp | DDR4 non-ECC |
| Sisemine RAM | 6 GB |
| Tare weight (kg) | 0.01 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 60 month(s) |
| WEEE tax | No |
Sildid: synology dva1622 intel celeron j4125 6 gb ddr4 non-ecc, dva1622, synology, kettamassiivid

